چهارشنبه 2 خرداد 1403 | Wednesday 22 May 2024

آتش نشانی رباط کریم

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ؛ مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر رباط کریم با اعلام این خبر گفت: در این حادثه که صبح امروز چهارشنبه مورخ 22 آذرماه رخ داد ماموران از نزدیکترین ایستگاه‌ به محل حادثه اعزام شدند و جسد مردی از عمق  چاه فاضلاب منزل مسکونی بیرون آوردند.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، حمید رزاقی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، با اعلام این خبر گفت: با وقوع آتش سوزی، بلافاصله دو تیم عملیاتی آتش نشانی شهرداری رباط کریم به محل اعزام و پس از  ۲ ساعت تلاش مداوم، این حریق مهار شد.

حادثه آتش‌سوزی مهیب در یک کارگاه رنگ کاری در روستای وهن آباد (رباط کریم ) با جانفشانی اتش نشانان ریاط کریمی مهار شد.

دقایقی پیش یک شهروند اهل رباط کریم قصد خودکشی داشت که با اقدام بموقع و ایمن سازی محل حادثه توسط سازمان آتش نشانی رباط کریم و با همکاری عوامل نیروی انتظامی فرد مورد نظر پس از گفتگوی مفصل با کارشناسان این سازمان از اقدام خود منصرف و به پایین آپارتمان منتقل گردید

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم با اشاره به روز پرکار آتش‌نشانان در رباط کریم گفت : آتش‌سوزی بزرگ‌ انبار لاستیک در شهرک اشکانیه رباط کریم بعد از ۵ ساعت تلاش بی وقفه و بدون خسارت جانی مهار شد.

این حادثه آتش سوزی در شهرک آبشناسان بعلت عدم اجرای استاندارد لازم در آسانسور کار شده در یک‌مجتمع مسکونی به مرکز کنترل ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم اطلاع داده شد.

رئيس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم از حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو سواری در جاده وهن آباد با یک فوتی و یک مصدوم خبر داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از مصدومیت ۳ نفر بر اثر انفجار در مغازه تعمیرگاه مکانیکی LPG در شهرک وحیدیه رباط کریم خبر داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم با وقوع یک مورد آتش‌سوزی در یک واحد مسکونی در کوچه مخابرات شهر رباط کریم به سرعت آتش کنترل و مهار شد و علت آتش سوزی استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال(ماینر) بصورت غیرمجاز بود .

مطالب مرتبط

معرفی رئیس سازمان

رئیس آتش نشانی رباط کریم

 

حمید رزاقی

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم

 

(تقدیرنامه ها و تصاویر)

تصویر تصادفی

photo_2020-09-14_12-22-34.jpg

ورود کاربران

سایت های دولتی

نظرسنجی

عملكرد سازمان آتش نشاني رباط کریم را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

با شهروندان

 

» باشگاه نجات یافتگان آتش نشانی رباط کریم

 

آتش نشانی رباط کریم

» در صورت بروز هرگونه حادثه ضمن حفظ خونسردی و دور شدن از محل حادثه با تلفن 125 تماس بگیرید.

» آتش نشانی رباط کریم بصورت 24 ساعته آماده شنیدن پیامها، انتقادات و پیشنهادات شما شهروندان محترم می باشد.

Template Design:Dima Group