جمعه 4 خرداد 1403 | Friday 24 May 2024

آتش نشانی رباط کریم

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم در نظر دارد واحد  شارژ کپسول های آتش‌نشانی و خدمات ایمنی خود را با حفظ الزامات و قوانین ایمنی و محیط زیست از طریق مناقصه عمومی انعقاد قرارداد با پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید .

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم، از رونمایی سایت سازمان آتش نشانی خبر داد.
به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، حمید رزاقی ادامه داد: شهروندان محترم می توانند آخرین مطالب، اخبار و حوادث شهر را در این سایت دنبال کنند.

 

با شروع بارندگی‌های پاییزی در شهرها و جاده‌های مختلف کشور، شاهد افزایش آمار تصادفات رانندگی هستیم. رانندگی در باران و در واقع خیابان‌های لغزنده و خیس یکی از عوامل مهم این تصادفات محسوب می‌شوند. بنابراین ایمنی رانندگی در باران بسیار حائز اهمیت است. در این مطلب؛ به نکات ایمنی رانندگی در باران و جاده‌های لغزنده اشاره شده است که می‌تواند شما و همسفرانتان را از خطرات بزرگ مالی و جانی در حین رانندگی در باران مصون دارد. با ما همراه باشید.

 

با شروع فصل سرما در بسیاری از مناطق کشور نسبت به راه‌اندازی بخاری‌های نفتی و گازی اقدام می‌کنند. نصب صحیح بخاری به ویژه دودکش بخاری از اهمیت بالایی برخوردار است و هر گونه کوتاهی و بی توجهی در نصب آن آسیب‌های جدی به خانواده‌ها وارد خواهد کرد. به طوری که هر ساله شاهد تعداد زیادی از این حوادث ناگوار هستیم. غافل از اینکه با چند نکته و روش می‌توان از نصب صحیح دودکش و لوله بخاری اطمینان حاصل کرد. در این مطلب و با آموزش نحوه نصب صحیح دودکش بخاری با ما همراه باشید.

 

آتش نشانی رباط کریم

حمید رزاقی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم در گفت وگویی نسبت به نگهداری ضدعفونی کننده‌ها در منزل به مردم هشدار داد.

وی در این باره گفت: رعایت برخی از نکته های ایمنی در روزهایی که به خاطر کرونا و قطع زنجیره انتقال و ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در خانه مانده‌ایم، ضروری است و در این روزها که در خانه هستیم نباید نکات ایمنی را از یاد ببریم و بدانیم که حادثه‌ها چه در خانه و چه در بیرون ازخانه در کمین ما هستند و ما باید خود را از این حادثه‌ها مصون نگه داریم.

مطالب مرتبط

معرفی رئیس سازمان

رئیس آتش نشانی رباط کریم

 

حمید رزاقی

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم

 

(تقدیرنامه ها و تصاویر)

تصویر تصادفی

photo_2020-09-14_12-22-17.jpg

ورود کاربران

سایت های دولتی

نظرسنجی

عملكرد سازمان آتش نشاني رباط کریم را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

با شهروندان

 

» باشگاه نجات یافتگان آتش نشانی رباط کریم

 

آتش نشانی رباط کریم

» در صورت بروز هرگونه حادثه ضمن حفظ خونسردی و دور شدن از محل حادثه با تلفن 125 تماس بگیرید.

» آتش نشانی رباط کریم بصورت 24 ساعته آماده شنیدن پیامها، انتقادات و پیشنهادات شما شهروندان محترم می باشد.

Template Design:Dima Group