چهارشنبه 2 خرداد 1403 | Wednesday 22 May 2024

آتش نشانی رباط کریم

 

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر رباط کریم از برگزاری دوره های آموزشی دانش آموزان دبیرستان شهید امیر سفیداری شهر رباط کریم خبر داد و افزود: در این دوره های آموزشی که در مدارس مختلف منطقه نیز اجرا خواهد شد آموزش اطفاء حریق ، تذکر نکات ایمنی و تذکرات روز چهارشنبه سوری از مهمترین سرفصل های آن می باشد که امیدواریم مثمرثمر واقع گردد.

موارد اصول ایمنی در منزل 

حتما به اعضاي خانواده فرهنگ اصول ایمنی و پیشگیری از آتش سوزي و استفاده از كپسول آتش نشاني و کمک‌های اولیه را آموزش دهید.
هر سال نسبت به شارژ كپسول هاي آتش نشاني در منزل اقدام کنید.
زمانی که به مسافرت می‌روید شیر گاز و برق منزل را قطع نمائید.

 

فرهنگ ایمنی از آن دسته موضوعاتی است که هر سازمانی باید با آن آشنا باشد و برای ترویج آن برنامه ریزی کند. دانستن فرهنگ ایمنی مثبت منجر به ایجاد یک محیط کاری ایمن، افزایش بهره وری کارمندان، افزایش امنیت برای کارکنان و مدیران و دستیابی سریع تر به اهداف مالی و تجاری می شود. در این نوشته قرار است با مفهوم فرهنگ ایمنی بیشتر آشنا شوید.

حمید رزاقی با اشاره به کار سخت آتش‌نشانان بر کار فرهنگی و رسانه‌ای برای آگاهی مردم نسبت به کار آنان و همچنین حوادث تأکید کرد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم با تأکید بر اینکه جلب توجه جامعه به کار آتش‌نشانان نیاز به کار فرهنگی دارد، به حادثه پلاسکو اشاره کرد و گفت: «اگر حادثه بزرگ پلاسکو اتفاق نمی‌افتاد شاید چندان به این بخش از شهرداری توجه نمی‌کردیم. این اتفاق باعث شد که ما متوجه شدیم چه انسان‌های خدوم و شریفی از جانشان مایه گذاشته و صحنه‌های به یاد ماندنی را به نمایش گذاشتند.»

مطالب مرتبط

معرفی رئیس سازمان

رئیس آتش نشانی رباط کریم

 

حمید رزاقی

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم

 

(تقدیرنامه ها و تصاویر)

تصویر تصادفی

photo_2020-09-14_12-21-50.jpg

ورود کاربران

سایت های دولتی

نظرسنجی

عملكرد سازمان آتش نشاني رباط کریم را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

با شهروندان

 

» باشگاه نجات یافتگان آتش نشانی رباط کریم

 

آتش نشانی رباط کریم

» در صورت بروز هرگونه حادثه ضمن حفظ خونسردی و دور شدن از محل حادثه با تلفن 125 تماس بگیرید.

» آتش نشانی رباط کریم بصورت 24 ساعته آماده شنیدن پیامها، انتقادات و پیشنهادات شما شهروندان محترم می باشد.

Template Design:Dima Group