جمعه 4 خرداد 1403 | Friday 24 May 2024

آتش نشانی رباط کریم

راهنمای نصب بخاری گازی ، کم کم با شروع فصل سرما و سرد شدن هوا نیاز به یک سیستم گرمایشی خوب خواهیم داشت. شاید در تمام ساختمان ها از موتور خانه استفاده نکنند. شاید هم با توجه به استفاده از موتور خانه بازهم منزلمان به خوبی گرم نمی شود. پس نیاز داریم از یک سیستم گرمایشی جداگانه استفاده نماییم.

 


بهترین و ارزان ترین سیستم گرمایشی، گرمایش با گاز است. مناسب ترین وسیله بخاری گازی است، که هم از نظر ایمنی تایید شده است و هم از نظر گارمایشی بسیار مناسب است.
خیلی از کاربران به دنبال راهنمای نصب بخاری گازی خود هستند. و یا نکات مهم در مورد نصب بخاری گازی را میخواهند بدانند. بعضی از کاربران به دنبال نکات مهم در مورد نصب دودکش بخاری گازی خود هستند. و بعضی از افراد هم نیاز به تعمیر و سرویس بخاری گازی خود دارند.
در این مقاله آموزشی بخاری گازی قصد داریم به تمام جوانب بخاری گازی در چندین پست جداگانه بپردازیم. همچنین نکات مهم و کلیدی به شما آموزش خواهیم داد تا در استفاده از بخاری گازی نهایت دقت و رعایت را انجام دهید.

نکات ایمنی برای نصب صحیح دودکش بخاری
کمی به تصویر پیوست نگاه کنید! وسایل گازسوز نیز همانند سایر وسایل مشابه جهت روشن شدن و سوختن مناسب نیاز به هوا دارند و تنها راه ارتباطی آنها با فضای خارج از ساختمان از طریق همین دودکش ظاهرا ساده می باشد.
متاسفانه تعداد قابل توجهی از شهروندان عزیزمان با بی توجهی به نکات ایمنی باعث به وجود آمد حوادث ناگواری می شوند. گاز طبیعی و سایر تسهیلات که موجب راحتی و آسایش مردم است، در صورت عدم رعایت نکات ایمنی می تواند موجب خسارات جبران ناپذیری شود. بهترین روش مقابله با این حوادث و خطرات، پیشگیری و رعایت نکات ایمنی است.

قاتل نامرئی
یکی از مهم ترین نکات قابل توجه، طریقه نصب انواع بخاری و وسایل گازسوز و به خصوص دودکش است. نثب صحیح دودکش از این جهت اهمیت دارد که مانع از نشت گاز مونوکسید کربن که حاصل سوختن ناقص گاز است، می گردد. این گاز بی رنگ و بو است که به سختی قابل تشخیص است.
این گاز به شدت سمی و خطرناک است که حتی در مقادیر بسایر اندک و جزئی باعی مرگ انسان می شود. علائم و نشانه های مسمومیت با مونوکسیدکربن بر انسان را می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید. در نظر داشته باشید این گاز در غلظت های بالاتر سبب خفگی و در نهایت مرگ می شود. لطفاً نکات مهم و ایمنی را فراموش نکنید.( ادامه دارد...)

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 20)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

معرفی رئیس سازمان

رئیس آتش نشانی رباط کریم

 

حمید رزاقی

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم

 

(تقدیرنامه ها و تصاویر)

تصویر تصادفی

photo_2020-09-14_12-21-35.jpg

ورود کاربران

سایت های دولتی

نظرسنجی

عملكرد سازمان آتش نشاني رباط کریم را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

با شهروندان

 

» باشگاه نجات یافتگان آتش نشانی رباط کریم

 

آتش نشانی رباط کریم

» در صورت بروز هرگونه حادثه ضمن حفظ خونسردی و دور شدن از محل حادثه با تلفن 125 تماس بگیرید.

» آتش نشانی رباط کریم بصورت 24 ساعته آماده شنیدن پیامها، انتقادات و پیشنهادات شما شهروندان محترم می باشد.

Template Design:Dima Group