جمعه 8 اسفند 1399 | Friday 26 February 2021

آتش نشانی رباط کریم

چهارشنبه سوری امسال متفاوت‌تر از تمام چهارشنبه سوری‌های گذشته است، چرا که همچنان خطرات ترقه و موادمنفجره به جاست اما امسال حتی نمی‌توان دیگران را به انجام سنت‌هایی مانند قاشق زنی و دورهمی و... تشویق کرد. در این شرایط که کرونا مهمان ناخوانده ایرانیان شده ، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم توصیه‌ها و هشدارهایی را برای برگزاری این سنت قدیمی ارائه کرده است.

حمید رزاقی، رییس سازمان آتش نانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم با اعلام خبر فوق افزود: این آزمون با هدف سنجش آگاهی کارکنان از مباحث كلاسهای آموزشی برگزار شد.

 

حمید رزاقی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم از ضدعفونی واحد شهرسازی شهرداری رباط کریم خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تردد زیاد شهروندان محترم از این واحد، همه روزه عملیات ضدعفونی و گندزرایی انجام میشود.

به اطلاع کلیه همشهریان محترم می رساند سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم به صورت شبانه روزی آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره و بازدید رایگان در خصوص نصب و رفع نا ایمنی لوازم گازسوز و گرمایشی به عموم شهروندان محترم اعلام می دارد.

 

شماره تماس: 125

 

حمید رزاقی، رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری رباط کریم از آموزش اطفاء حریق تئوری و عملی پرسنل نمایندگی سایپا در شهرستان رباط کریم، توسط واحد آموزش سازمان آتش نشانی رباط کریم خبر داد.

 

 

محمدرضا شجریان موسیقی‌دان و خوانندهٔ سبک اصیل ایرانی بود. وی همچنین خوش‌نویس در خطِ نستعلیق و مبدع چند ساز موسیقی بود. او در قرائت قرآن نیز فعالیت داشت و دعای ربنا، معروف‌ترین تلاوت قرآنیِ او بودکه این اثر را سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به عنوان اثر ملی ثبت کرده‌است.

 

مطالب مرتبط

معرفی رئیس سازمان

رئیس آتش نشانی رباط کریم

 

حمید رزاقی

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم

 

(تقدیرنامه ها و تصاویر)

تصویر تصادفی

photo_2020-09-14_12-22-37.jpg

ورود کاربران

سایت های دولتی

نظرسنجی

عملكرد سازمان آتش نشاني رباط کریم را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

با شهروندان

 

» باشگاه نجات یافتگان آتش نشانی رباط کریم

 

آتش نشانی رباط کریم

» در صورت بروز هرگونه حادثه ضمن حفظ خونسردی و دور شدن از محل حادثه با تلفن 125 تماس بگیرید.

» آتش نشانی رباط کریم بصورت 24 ساعته آماده شنیدن پیامها، انتقادات و پیشنهادات شما شهروندان محترم می باشد.

Template Design:Dima Group