جمعه 4 خرداد 1403 | Friday 24 May 2024

آتش نشانی رباط کریم

اورهال و بازسازی ناوگانی دیگر از ناوگان‌های سازمان آتش نشانی رباط کریم با اتکا به دانش و توانایی پرسنل شهرداری و سازمان آتش نشانی انجام شد.

دکتر اله یاری شهردار رباط‌کریم صبح امروز از ایستگاه های آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری به صورت میدانی بازدید کرد.

 رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم خبر از فرهنگ سازی در مدارس و آموزش دانش آموزان در مواجهه با حوادث و آتش سوزی داد.

 رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم از برگزاری دوره مبانی حریق و آشنایی با سیلندرهای اطفاء حریق و نحوه کار با آن توسط واحد آموزش این سازمان در مدرسه خوارزمی شهر رباط‌کریم خبر داد.

رییس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم با اعلام این خبر گفت : به منظور افزایش آگاهی و عکس العمل مناسب در شرایط اضطراری ، آموزش تئوری و عملی اطفاء حریق برای مامورین و کارکنان فراجا توسط پرسنل سازمان آتش نشانی رباط کریم برگزار شد .

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری رباط کریم از بازسازی دومین خودرو سبک سازمان در یک ماه گذشته توسط پرسنل سازمان آتش نشانی رباط کریم خبر داد و افزود: ماشین های آتش نشانی مهمترین ابزار کار هر ایستگاه آتش نشانی میباشد ، بدون شک مهمترین تجهیزات و ابزارآلات و همینطور پرسنل های آتش نشانی نیاز به خودرویی جهت حمل ایمن و تجهیزاتی دارد اما این پایان کار نیست و مواردی در مبحث پشتیبانی و خدمات آتش نشانی بصورت اجباری می باشد از جمله تسریع در اعزام اکیپ پشتیبانی ، واکنش بموقع اوپراتورها و کیفیت کاری بالا که کوتاهی کردن در یکی از این گزینه ها میتواند حوادث و پیشامدهای جبران ناپذیر به همراه داشته باشد .

عصر امروز مهندس مهدی پور از تلاشهای آتش نشانان شهرهای رباط کریم ، شهریار، پرند ، گلستان ، نصیرشهر و نسیم شهر  که با همکاری همدیگر در عملیات إطفاء حریق گسترده انبار لاستیک واقع در شهرک اشکانیه شرکت داشتند ، تشکر و قدردانی نمود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، متن پیام بشرح ذیل می باشد:

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم از رونمایی از دوربین امداد چاه که توسط آتش‌نشانان رباط کریمی طراحی و ساخته شده است ، خبر داد.شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم با صدور پیامی به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی این روز را به زحمت کشان این عرصه تبریک گفتند .

 

رئیس سازمان آتش نشانی شهر رباط کریم در پیامی فرا رسیدن هفتم مهر، روز آتش نشانی و خدمات ایمنی را به تمامی همکاران خود تبریک گفت.

مطالب مرتبط

معرفی رئیس سازمان

رئیس آتش نشانی رباط کریم

 

حمید رزاقی

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رباط کریم

 

(تقدیرنامه ها و تصاویر)

تصویر تصادفی

photo_2020-09-14_12-22-47.jpg

ورود کاربران

سایت های دولتی

نظرسنجی

عملكرد سازمان آتش نشاني رباط کریم را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

با شهروندان

 

» باشگاه نجات یافتگان آتش نشانی رباط کریم

 

آتش نشانی رباط کریم

» در صورت بروز هرگونه حادثه ضمن حفظ خونسردی و دور شدن از محل حادثه با تلفن 125 تماس بگیرید.

» آتش نشانی رباط کریم بصورت 24 ساعته آماده شنیدن پیامها، انتقادات و پیشنهادات شما شهروندان محترم می باشد.

Template Design:Dima Group